Eindhoven – Wizzair – 474 Kč
8.3.2012

Eindhoven – Wizzair – 474 Kč

O této nabídce

Wizzair nabízí i na období května zpáteční letenku z Brna do Eindhovenu (dále možnost dostat se autobusem třeba do Amsterdamu) za 474 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem v pátek 18. května a návratem v pondělí, 21. května (nebo 25. – 28. května). Z letiště do centra se dostanete autobusem 401 za 15 – 20 minut (jezdí téměř vždy v 10 min intervalech) a lístek na něj se kupuje v automatu na zastávce. Stojí 3 €.

Cena za letenku je platná pro členy Xclusive, pokud členy nejste, připlatíte si  280 Kč.

Ubytovat se doporučujeme v tomto levném hotelu v centru se snídaní za 27€/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)