Eindhoven – Wizzair – 274 Kč
8.11.2012

Eindhoven – Wizzair – 274 Kč

O této nabídce

Letenky na zimní sezónu se prodávají v plném proudu a s tím i přicházejí zajímavé akce. Wizzair nabízí zpáteční letenku z Brna do holandského Eindhovenu za 274 Kč, jako příklad uvádíme prodloužený víkend s odletem 1. 2. a s návratem 4. 2. Cena platí, pokud poletíte s malým 10kg zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 200 Kč více, tedy celkem 474 Kč za letenku včetně všech poplatků.

Hotel v blízkosti centra v dobrém poměru cena/výkon vychází na 558 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“EIndhoven{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)