Eilat (Izrael) z Krakowa za 1731 Kč
17.7.2015

Eilat (Izrael) z Krakowa

O této nabídce

Ryanair od listopadu spouští novou linku z Krakowa (KRK) do k Rudému moři do izraelského Eilatu (ETH), přičemž zaváděcí cena je více než zajímavých 1731 Kč . Eilat je přitom nejen alternativou Tel Avivu pro cestu do Izraele, dovolenou u Rudého moře, ale svou polohou je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu starodávné Petry v Jordánsku nebo pro strávení dovolené v nedaleké egyptské Tabě, kde za ubytování zaplatíte podstatně nižší cenu než v samotném Eilatu.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Ryanairu
  • Zavazadlo: v ceně příruční zavazadlo o hmotnosti 10 kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm a jedno malé příruční zavazadlo o rozměrech 35cm x 20cm x 20 cm.
  • Termíny: 21. – 28.11., 5. – 12.12., 24. – 28.11. (o 200 Kč dražší)

[/highlightbg]

[singlepic id=570 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Víza a přechod hranice

  • Jestliže v Tabě nestrávíte více než 14 dní, nepotřebujete k pobytu vízum. Je ale nutné počítat s poplatkem za přechod hranice mezi Izraelem a Egyptem, který činí zhruba 600 Kč. Více informací o přechodu hranice z Izraele do Egypta a Jordánska naleznete zde.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)