Edinburgh – Ryanair – 1590 Kč
7.6.2013

Edinburgh – Ryanair – 1590 Kč

O této nabídce

Možností pro letní dovolenou může být srpnová cesta do skotského Edinburghu za vynikající cenu 1590 Kč. Na tuto cenu se dostanete u Ryanairu při odletu z Katovic v termínu 25.8. – 28.8. Jen o asi o 200 Kč dráž vycházejí letenky v termínu 23.6. – 26.6., 14. – 17.7. nebo 21. – 24.7.

Jak do Katowic:
Do Katowic se dostanete docela pohodlně vlakem s Českými drahami. Odtud potom jezdí každou chvíli autobus na letiště za relativně nízkou cenu. Detaily se dozvíte v našich informacích o letištích.

Dvoulůžkový pokoj nyní díky více než 50% slevě můžete pořídit už za 750 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Edinburgh{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)