Edinburgh – Ryanair – 1315 Kč
11.4.2013

Edinburgh – Ryanair – 1315 Kč

O této nabídce

Abychom nezapomínali na naše slovenské přátele, objevili jsme výhodnou letenku také s odletem z bratislavského letiště. Konkrétně jde o zpáteční let do Edinburghu se společností Ryanair v termínu 25.4. – 27.4. Pokud poletíte pouze s příručním zavazadlem, dostanete se na cenu 1315 Kč.

Podle Waltera Scotta je Edinburgh nejkrásnější město na světě a i podle našeho názoru se ho rozhodně vyplatí navštívit.

Ubytování v centru Edinburghu je možné pořídit přibližně za 650 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Edinburgh{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)