Edinburgh – Ryanair – 1209 Kč
16.4.2012

Edinburgh – Ryanair – 1209 Kč

O této nabídce

Kdo uvažuje o cestě do hlavního města Skotska, podle Waltera Scotta nejhezčího města na světě, může si u Ryanairu koupit zpáteční letenku z Bratislavy v termínu 15. – 17.5. jen za cenu 1209 Kč. Při zaplacení s Mastercard Prepaid je tato cena konečná.

Nejlevnější ubytování je možné pořídit za 750 Kč na noc, a to v apartmánu kousek od centra, s terasou a výhledem na historické centrum.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Edinburgh{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)