Easyjet/Wizzair – Mallorca – 2 276 Kč
25.4.2012

Easyjet/Wizzair – Mallorca – 2 276 Kč

O této nabídce

Na plánování výletů během letních prázdnin je nejvyšší čas – inspirací vám může být Mallorca z Prahy za 2 276 Kč na data 11. – 20. července. Zpáteční letenku můžete koupit takto levně, pokud dodržíte tento postup:

  • 11. 7. z Prahy do Milána Malpensy s Easyjetem
  • 11. 7. z Milána Malpensy do Palma de Mallorca s Easyjetem
  • 20. 7. z Palmy de Mallorcy do Říma s Easyjetem
  • 20. 7. z Říma do Prahy s Wizzairem

Letenky kupte u Easyjetu najednou, tím ušetříte na placení poplatku za platbu kartou. Cena je platná, pokud všechny lety absolvujete s kabinovým 10kg zavazadlem a pokud jste u Wizzairu členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 270 Kč více.

Ubytování přímo na pláži včetně snídaně lze pořídit na Mallorce od 425 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Palma de Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)