Easyjet/Ryanair/Wizzair – Ibiza – 2 497 Kč
20.5.2012

Easyjet/Ryanair/Wizzair – Ibiza – 2 497 Kč

O této nabídce

Plánujete-li dovolenou ve Španělsku a zároveň byste rádi otestovali servis tří hlavních nízkonákladových EU aerolinek, můžete si zaletět v červenci na 8 dní na Ibizu. Tady je itinerář:

  • 10. 7. Praha => Miláno Malpensa  s Easyjetem
  • 10. 7. Miláno Malpensa => Ibiza s Easyjetem
  •   18. 7. Ibiza => Madrid s  Easyjetem
  • 18. 7. Madrid  => Miláno Bergamo s Ryanairem
  • 18. 7. Miláno Bergamo => Praha s Wizzairem

Nejprve nakupte najednou všechny letenky u Easyjetu v jedné rezervaci, zaplatíte tím administrativní poplatek pouze jednou. Poté nakupte jednosměrnou letenku z Madridu do Milána Bergama u Ryanairu a na závěr jednosměrnou letenku z Milána Bergama do Prahy u Wizzairu.

Pokud jste členy Xclusive u Wizzairu, zaplatíte celkem  2 497 Kč, pokud nejste, připlatíte si 150 Kč a zaplatíte tedy 2 647 Kč.

Pokud pojedete na Ibizu za nočním životem, doporučujeme tento hotel, který má dobrý poměr cena/výkon a je blízko pláže a nočních podniků.

Pokud hledáte na dovolené klid, potom vám doporučíme tento hotel.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)