Easyjet/Alitalia – Tokio – 9 772 Kč
21.5.2012

Easyjet/Alitalia – Tokio – 9 772 Kč

O této nabídce

Pokud máte v plánu v brzké době navštívit japonské Tokio, můžete si tam zaletět na začátku září. Jako příklad udáváme odlet z Prahy 12. září s návratem do Budapeště 20. září. Jak rezervovat tuto letenku?

Ve vyhledávači letenek vyhledejte odlet z Amsterdamu do Tokia s návratem do Budapeště (nezapomeňte zatrhnout Návrat z jiného místa) na termín 12. 9. – 20. 9. za 8 703 Kč.

Na to zakupte na stránce Easyjetu jednosměrnou letenku z Prahy do Amsterdamu na 12. 9. za      1 069 Kč.

Pokud chcete letět ještě s odbaveným zavazadlem, připlatíte si u Easyjetu ještě 300 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)