Dublin z Prahy za 1 895 Kč
28.8.2017

Dublin z Prahy

O této nabídce

Vydejte se na pár dní do irského Dublinu a nasajte tamější atmosféru nebo alespoň několik Guinessů ve vyhlášeném Temple Baru. Na otočku si tam můžete zaletět z Prahy ke konci září za pěkných 1 895 Kč. Další termíny v systému irského nízkonákladového dopravce Ryanairu jsou trochu dražší, ale zajímavých kombinací se během podzimních měsíců najde vícero.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: podzim 2017
 • Termíny:
  • 23. – 26. 9. za 2 248 Kč
  • 25. – 27. 9. za 1 895 Kč
  • 27. 10. – 5. 11. za 2 688 Kč
  • 17. – 21. 11. za 2 565 Kč
  • 24. – 28. 11. za 2 212 Kč
 • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu.

Ubytování

Po vydatném poznávání Dublinu nebo náročném večeru v baru jistě oceníte pohodlnou postel a příjemné ubytko. Rozhodně doporučujeme hledat na stránkách Bookingu nebo srovnavače Trivago. Dobrý nápad bude omrknout i nabídku na serveru AirBnB, kde určitě najdete velmi solidní alternativy ke klasickým hotelovým pokojům. My bychom si vybrali tento jednoduchý hostel za 1 241 Kč/os./noc včetně snídaně anebo dali šanci tomuto populárnímu penzionu za 1 279 Kč/os./noc. Hezky vypadají i tyto prímové městské apartmány, které jsou dnes zlevněny o 53% a vyjdou Vás tak jen na 966 Kč/os./noc.

Co v Dublinu?

Pokud jste opravdu aktivní turisté a ve městě vždy prošmejdíte téměř všechny zajímavé památky, tak se Vám jistě vyplatí zakoupit si tzv. Dublin passTen doporučujeme zakoupit online (do konce srpna 15% sleva), jelikož v jeho ceně je již i transport z letiště do centra. Celkově díky němu můžete ušetřit nemalý finanční obnos, jelikož umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení. Mezi ně patří i oblíbený Guiness Storehouse nebo návštěva destilérky Jameson (oba dva nevšední zážitky obsahují i ochutnávky zdejších produktů!). Neunikne Vám však ani místní ZOO, historická Dublinia s expozicemi středověkých a vikingských předků – jinak jedna z vůbec nejpopulárnějších místních atrakcí- nebo zdejší voskové museum. Pokud si k návštěvě vyberete jen některé z památek, tak si celkové náklady spočítejte předem, přeci jen je to ne zcela levná investice…

Pokud Vás již samotný městský život a ulice Dublinu omrzí, neváhejte vyrazit do přilehlých rurálních oblastí. Irsko je vyhlášené množstvím hradů a hradních zřícenin dmoucích se na kopcích v krajině. Příjemným zpestřením tak může být jednodenní či vícedenní hike napříč pestrobarevnou podzimní krajinou, která zaručeně každému milovníku přírody dobije baterky a vykouzlí úsměv na tváři.

Autopůjčovna

Jestliže se rozhodnete opustit Dublin a okolí trochu více poznat a projet, tak nejideálnější bude zapůjčit si auto. Díky němuž nebudete vázáni na místní veřejnou dopravu a celý výlet si naplánujete daleko jednodušeji. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy ty nejzajímavější nabídky velkých hráčů na trhu.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 895 Kč

Dublin z Prahy za 1 895 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)