Dublin z Prahy za 1 352 Kč
3.11.2017

Dublin z Prahy

1352

O této nabídce

Naplánujte si pohodový prodloužený víkend v irském Dublinu, kam Vás letenky z Prahy s irským nízkonákladovým dopravcem Ryanair vyjdou na hezkých 1 352 Kč. Ryanair už zažehnal největší interní problémy a proto se není čeho bát, tak vyrazte ochutnat typické irské pivo Guiness anebo místní whiskey, která Vás na konci ledna jistojistě zahřeje, ačkoliv počasí může být lehce vlezlé.
 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: zima/jaro 2017/18
 • Termíny:
  • 28. – 31. 12. za 2 018 Kč
  • 17. – 21. 1. za 1 646 Kč
  • 26. – 30. 1. za 1 352 Kč
  • 26. – 30. 1. za 1 646 Kč
  • 31. 1.  – 4. 2. za 1 758 Kč
  • 5. – 8. 4. za 2 149 Kč
 • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu.

Ubytování

Vyzkoušejte třeba tento pohodový hostel za 566 Kč/os./noc vč. snídaně anebo dejte šanci tomuto podobnému sympatickému apartmánu za 591 Kč/os./noc. Větší komfort naleznete v této solidní tříhvězdě za 1 135 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Jestliže byste se rádi vydali i do okolí Dublinu a poznali irský venkov, tak se určitě buide hodit vlastní kára, které Vám ušetří dost času na přesunech a hlavně si je budete moci naplánovat dle svého nejlepšího uvážení. Proto se mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku dostupných vozidel.

Co v Dublinu

Pokud jste opravdu aktivní turisté a ve městě vždy prošmejdíte téměř všechny zajímavé památky, tak se Vám jistě vyplatí zakoupit si tzv. Dublin passTen doporučujeme zakoupit online, jelikož v jeho ceně je již i transport z letiště do centra. Celkově díky němu můžete ušetřit nemalý finanční obnos, jelikož umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení. Mezi ně patří i oblíbený Guiness Storehouse nebo návštěva destilérky Jameson (oba dva nevšední zážitky obsahují i ochutnávky zdejších produktů!). Neunikne Vám však ani místní ZOO, historická Dublinia s expozicemi středověkých a vikingských předků – jinak jedna z vůbec nejpopulárnějších místních atrakcí- nebo zdejší voskové museum.

Pokud si k návštěvě vyberete jen některé z památek, tak si celkové náklady spočítejte předem, přeci jen je to ne zcela levná investice…

Pokud Vás již samotný městský život a ulice Dublinu omrzí, neváhejte vyrazit do přilehlých rurálních oblastí. Irsko je vyhlášené množstvím hradů a hradních zřícenin dmoucích se na kopcích v krajině. Příjemným zpestřením tak může být jednodenní či vícedenní hike napříč pestrobarevnou podzimní krajinou, která zaručeně každému milovníku přírody dobije baterky a vykouzlí úsměv na tváři.


Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 352 Kč

Dublin z Prahy za 1 352 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)