Dublin z Prahy za 1 318 Kč
6.10.2017

Dublin z Prahy

1318

O této nabídce

Jestliže má irský nízkonákaldový dopravce Ryanair v současné době problémy s rušením letů na určitých linkách kvůli stávkujícímu personálu, tak to cestovatelům částečně kompenzuje velmi zajímavými cenovými nabídkami do iks destinací. Prahy se omezení zatím téměř nedotkla a proto bychom neváhali a využili zpátečních letenek do irského Dublinu za 1 318 Kč. V systému se dá najít mnoho termínových kombinací v okolí níže uvedených – tedy kolem půlky listopadu, v závěru ledna anebo na startu jara. Tak se vydejte ochutnat pravý irský Guiness či lokální whiskey, která Vás bezpochyby zahřeje, bude-li venku panovat nepříznivé počasí..

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2017, leden a březen 2018
 • Termíny:
  • 8. – 14. 11. za 1 318 Kč
  • 10. – 14. 11. za 1 585 Kč
  • 26. – 29. 1. za 1 688 Kč 
  • 27. – 30. 1. za 1 608 Kč
  • 3. – 5. 3. za 1 788 Kč
  • 7. – 10. 3. za 1 518 Kč
 • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu.

Ubytování

Prima ubytko, kam se uchýlíte po noci prohýřené v baru či prošmajdaném dni v dublinských ulicích určitě primárně hledejte na osvědčeném Bookingu. Dalším užitečnou platformou je server Trivago, který Vám srovná ceny jednotlivých ubytovacích služeb ve městě. Šanci můžete dát i modelu AirBnB a přespat tak v apartmánu někoho z místních obyvatel. My bychom si k noclehu vybrali tento rodinný apartmán v severní části Dublinu za 1 151 Kč/os./noc. V rušnějším centru by naší volbou pak byl tento solidní tříhvězdový hotel za 1 228 Kč/os./noc.

Co v Dublinu

Pokud jste opravdu aktivní turisté a ve městě vždy prošmejdíte téměř všechny zajímavé památky, tak se Vám jistě vyplatí zakoupit si tzv. Dublin passTen doporučujeme zakoupit online, jelikož v jeho ceně je již i transport z letiště do centra. Celkově díky němu můžete ušetřit nemalý finanční obnos, jelikož umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení. Mezi ně patří i oblíbený Guiness Storehouse nebo návštěva destilérky Jameson (oba dva nevšední zážitky obsahují i ochutnávky zdejších produktů!). Neunikne Vám však ani místní ZOO, historická Dublinia s expozicemi středověkých a vikingských předků – jinak jedna z vůbec nejpopulárnějších místních atrakcí- nebo zdejší voskové museum.

Pokud si k návštěvě vyberete jen některé z památek, tak si celkové náklady spočítejte předem, přeci jen je to ne zcela levná investice…

Pokud Vás již samotný městský život a ulice Dublinu omrzí, neváhejte vyrazit do přilehlých rurálních oblastí. Irsko je vyhlášené množstvím hradů a hradních zřícenin dmoucích se na kopcích v krajině. Příjemným zpestřením tak může být jednodenní či vícedenní hike napříč pestrobarevnou podzimní krajinou, která zaručeně každému milovníku přírody dobije baterky a vykouzlí úsměv na tváři.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete netrávit celý pobyt pouze v irském hlavním městě, tak byste měli přemýšlet nad zapůjčením osobnío automobilu. Nebudete se tak muset vázat na místní hromadnou dopravu a při výletech mimo město ušetříte tím pádem dostatek času. Půjčit si ho můžete jen na den či dva. Širokou nabídku naleznete třeba v naší půjčovně, kde jsou sdruženy auťáky všech velkých společností v lokalitě.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 318 Kč

Dublin z Prahy za 1 318 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)