Dublin – Ryanair – 1512 Kč
19.4.2012

Dublin – Ryanair – 1512 Kč

O této nabídce

Tak po dlouhých měsících čekání se dá i hlavní město Irska pořídit za rozumné peníze. Namísto cen vysoko nad 3000,- Kč je nyní možné zaletět si s Ryanairem z Bratislavy do Dublinu jen za 1512 Kč při platbě pomocí Mastercard Prepaid, a to v termínu 15. – 17. 5.

Ubytování se snídaní nedaleko od centra se dá pořídit už za 370 Kč za noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dublin{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)