Dubaj z Prahy za 6 211 Kč
29.8.2017

Dubaj z Prahy

O této nabídce

Rádi byste si zaletěli do Dubaje, ale nechcete se trmácet na okolní letiště a ztrácet čas přestupem třeba v Kyjevě Vám také dvakrát nevoní? Tak leťte z Prahy přímým spojem. Náš národní dopravce ČSA nabízí ve spolupráci s dalším českým dopravcem Smartwings společnosti Travel Service letenky z hlavního města do tohoto druhého největšího emirátu Spojených arabských emirátů již za 6 211 Kč. Termíny jsou dostupné hlavně po dobu nevlídného a vlezlého počasí na přelomu roku, takže se jedná o ideální příležitost kam si zaletět za slunkem a opalovačkou. Na březích Perského zálivu si obojího užijete dosyta a ještě Vás čeká zázemí jedné z nejmodernějších metropolí světa.

Ubytování

Ubytko klasicky hledejte na stránkách Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago. Zajímavou možností bude i nabídka na serveru AirBnB, kde své apartmány nebo jednotlivé pokoje uvnitř nich častokráte inzerují expati, kterých žije v Dubaji opravdu velké procento.

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Velice solidně zde vychází tato skvěle hodnocená tříhvězda za 834 Kč/os./noc.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíéženi žádnou vízovou povíinností. vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem. Hurá!

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 6 211 Kč

Dubaj z Prahy za 6 211 Kč

guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Šárka

Za tu cenu už nejsou? Hledám a nemůžu najít… Děkuji

Antonin

Ahoj Šárko,

zmíněné letenky od ČSA operované Smartama za těch 6K již dostupné opravdu nejsou – byly vyprodány.

Tonda

Pavel K.

Je to podvod !!!

Jarda

Proč je to podvod? Z čí strany? Jinak do UAE je třeba si spíše pospíšit. Od ledna tam už zaplatíte všude (v hotelu, taxi, v obchodech) DPH. Sice zatím jen 5%, to je ovšem pomalý začátek dalšího zdražení. Ta cena není žádné terno. Až to bude na 50%, tak to stojí za případný pokus.

Antonin

Ahoj Pavle,

co je podvod resp. co Vás pálí, kde je zakopaný pes?

Hezký den,
Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)