Dubaj z Prahy za 6 211 Kč
29.8.2017

Dubaj z Prahy

O této nabídce

Rádi byste si zaletěli do Dubaje, ale nechcete se trmácet na okolní letiště a ztrácet čas přestupem třeba v Kyjevě Vám také dvakrát nevoní? Tak leťte z Prahy přímým spojem. Náš národní dopravce ČSA nabízí ve spolupráci s dalším českým dopravcem Smartwings společnosti Travel Service letenky z hlavního města do tohoto druhého největšího emirátu Spojených arabských emirátů již za 6 211 Kč. Termíny jsou dostupné hlavně po dobu nevlídného a vlezlého počasí na přelomu roku, takže se jedná o ideální příležitost kam si zaletět za slunkem a opalovačkou. Na březích Perského zálivu si obojího užijete dosyta a ještě Vás čeká zázemí jedné z nejmodernějších metropolí světa.

Ubytování

Ubytko klasicky hledejte na stránkách Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago. Zajímavou možností bude i nabídka na serveru AirBnB, kde své apartmány nebo jednotlivé pokoje uvnitř nich častokráte inzerují expati, kterých žije v Dubaji opravdu velké procento.

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Velice solidně zde vychází tato skvěle hodnocená tříhvězda za 834 Kč/os./noc.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíéženi žádnou vízovou povíinností. vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem. Hurá!

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 6 211 Kč

Dubaj z Prahy za 6 211 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)