Dubaj z Prahy za 4 395 Kč
9.7.2019

Dubaj z Prahy

4 395

O této nabídce

S velmi pěknou akcí, lákající k výletu blízkovýchodním směrem, přišla po nějaké době tuzemská aerolinka Smartwings. V její nabídce aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Dubaje za prima cenu 4 395 Kč. Dostupný je přitom až netradičně bohatý výběr termínů od druhé poloviny října do půlky prosince – tedy v době, která je pro návštěvu oblasti Perského zálivu naprosto ideální, neboť vás již nebudou spalovat silné sluneční paprsky. Samotný termín přímo šitý na míru si jednoduše vyberete v našem kalendáři. Nezapomeňte však, že základní tarif u Smartwings od letoška obsahuje již jen příruční zavazadlo.

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Rozumnou cenu ubytování v dostupné vzdálenosti od centra nabízí mnoho hotelů v Deiře, stačí si vybrat na Bookingu či Hotels.com.

 

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 395 Kč

Dubaj z Prahy za 4 395 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)