Dubaj z Prahy v listopadu za 4 988 Kč
10.10.2018

Dubaj z Prahy v listopadu

4988

O této nabídce

Zaleťte si na pár dnů do Dubaje a poznejte na vlastní kůži, proč se tomuto městu říká „město ze sci-fi filmu“, „město luxusu“ a nebo „město budoucnosti“. Letenky z Prahy do Dubaje seženete na pár termínů v listopadu za 4 988 Kč. V ceně letenky máte i odbavené zavazadlo, které se bude určitě hodit, pokud plánujete navštívit některé z místních nákupních center a trošku se tu rozšoupnout (… s nakupováním).

Kromě originální moderní architektury, na kterou narazíte v podstatě kdekoliv po městě, určitě stojí za návštěvu i představení fontány u Burj Khalifa, projížďka na velbloudovi nebo čtyřkolce (ne najednou) do nedaleké pouště a v neposlední řadě určitě doporučujeme navštívit například Burj Dubai Tower, odkud se vám naskytne dechberoucí pohled na město.

Super termín vychází na 30. 11. – 4. 12. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytko klasicky hledejte na stránkách Hotels.com, Bookingu nebo využijte služeb srovnávače Trivago. Zajímavou možností bude i nabídka na serveru AirBnB.

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Docela solidně zde vychází hotel Rove City Centre, kde za dvoulůžák dáte kolem 1050 Kč/osobu.

Velice dobře vychází také ubytování v Golden Sands Hotel Apartments, kde za studio pro 2 osoby dáte 900 Kč/os.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povíinností. Vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 988 Kč

Dubaj z Prahy v listopadu za 4 988 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)