Dubaj z Prahy po celou zimu za 4690 Kč
30.7.2015

Dubaj z Prahy po celou zimu

O této nabídce

Plánujete v zimě cestu do Dubaje nebo jste využili akce Cebu Pacific na Filipíny a Austrálie a stále čekáte na přípoj? Rozhodně na nic nečekejte a využijte akce Pegasus Airlines, kteří přávě prodávají letenky z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB) už za 4690 Kč. Termínů za tuto cenu sice není tolik, ale i v ostatní termíny od října do března můžete koupit zpáteční letenku do 5500 Kč.

[highlightbg]

  • Cestovní období: 25.10. – 26.3.
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Další termíny: Pokud jste svůj termín nenašli v kalendáři, zkuste tento vyhledávač
  • Zavazadlo: příruční + 1 kd odbavené

Tip: Téměř po celý říjen a listopad si můžete zaletět z Dubaje do Manily s Cebu Pacific zhruba za 5 tis. Kč, takže při vhodném nakombinování vás letenky z Prahy na Filipíny vyjdou kolem 10 tis. Kč včetně možné několikadenní zastávky v Dubaji.

Pokud by se vám nepodařilo najít letenky v požadovaném termínu, dejte nám vědět a my se na to podíváme. 🙂

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v části Sharjah nedaleko ve 4* hotelu můžete pořídit za 650 Kč za os. a noc. Pokud byste chtěli být blíže v centru, např. ve čtvrti Deira, ubytování ve 4* hotelu výš vyjde přibližně na 950 Kč za os. a noc.

Vízum

Jak asi už víte, do Spojených Arabských Emirátů už nějakou dobu nepotřebujeme vízum, díky čemuž se dovolená zde výrazně zlevnila. 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)