Dubaj z Prahy – 4990 Kč
25.11.2018

Dubaj z Prahy

4990

O této nabídce

Vyrazte během ledna za teplem do největšího města Spojených arabských emirátů. Do „města budoucnosti“, jak se často Dubaji přezdívá, si můžete zaletět se Smartwings za parádních 4990 Kč. V ceně máte kromě klasického kabinového i 23 kg zavazadlo k odbavení. Leden je na návštěvu Dubaje ideální, bude příjemných 25 – 30°C, a komu nevadí trochu studenější moře, může se osvěžit v Arabském zálivu (moře bude mít tak 22°C).

A kdy? Například s odletem 18. ledna s návratem 25. ledna – rezervuj tento příklad >>

  • Rezervujte a termíny vybírejte: v našem kalendáři
  • Zavazadla: 8 kg kabinové a 1x 23 kg k odbavení, v ceně je i občerstvení
  • Dostupnost: leden 2019

Ubytování

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Na zmiňovaný lednový termín 18. 1. – 25. 1. vychází solidně hotel Lavender (10 minut od stanice metra). Dejte pozor na dodatečné poplatky, které v Dubaji jsou často i 20 % z ceny ubytka.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností. Vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4990 Kč

Dubaj z Prahy - 4990 Kč

​​​​​​​

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)