Dubaj z Budapešti za 3282 Kč
7.11.2016

Dubaj z Budapešti

O této nabídce

Zaleťte se podívat do jedné z nejluxusnějších destinací v Eurasii, do emirátu Dubaj! Využít k tomu můžete například nabídku maďarského nízkonákladového dopravce Wizzair, který nabízí letenky na přelom ledna a února ( 31. 1. – 2. 2.) za skvělých 3282 Kč s odletem z Budapešti.

Pokud byste zimě rádi na chvilku unikli, ovšem vážit cestu do maďarské metropole se Vám nechce či nehodí, tak můžete využít třeba letenek z Prahy za 6064 Kč, a to včetně odbaveného zavazadla, v termínu 9. – 15. 2.

  • Rezervujte: přímo na stránkách Wizzair
  • Zavazadla: 1 ks normálního palubního zavazadla s rozměrovým limitem 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost:
    • nejlevnější termín z Budapešti: 31. – 2. 2. za 3282 Kč
    • alternativa z Prahy: 9. – 15. 2. za 6064 Kč (vč. odbaveného zavazadla) -> REZERVUJ ZDE
  • Náš tip: uvedená cena za letenky se společností Wizzair je kalkulovaná pro členy tzv. Wizzair Discount Clubu.

Ubytování

Příjemné i cenově dostupné ubytování naleznete na stránkách Booking. Pokud však nechcete trávit čas prohledáváním nejrůznějších nabídek, zkuste se podívat na následující tipy. Takovéto prima hotelové apartmány včetně snídaně Vás vyjdou jen na 1240 Kč/os./noc. Velmi dobře hodnocená je i tato tříhvězda vycházející na 1213 Kč/os./noc. A pokud byste rádi ještě vyšší komfort, zkuste tento čtyřhvězdičkový hotel za 1323 Kč/os./noc.

Jak do Budapešti?

Do maďarského hlavního města se dostanete pohodlně autobusy, jak žluté barvy (Student Agency) již za 430 Kč při cestě z Prahy nebo těmi barvy zelené (Flixbus), které však na této trase vycházejí většinou dráž. Další alternativou může být vlakové spojení s ČD.

Co vidět v Dubaji?

V Dubaji se to doslova hemží nejdražšími a největšími projekty na světě vůbec. Naleznete zde mnoho mrakodrapů, jimž dominuje nejvyšší budova světa Burj Khalifa. Dubaj se však rozrůstá i do moře, kde vznikl nespočet umělých ostrovů, z nichž nejvíce zaujmou Palm Islands (jak jejich název napovídá jedná se o ostrovy ve tvaru palem). Dalším ojedinělým souostrovím je The World neboli Svět, což je shluk ostrovů vytvářející mapu světa.

Mezi další zajímavosti se řadí Dubai Fort, původně pevnost v níž dnes sídlí Dubai Museum s bohatou expozicí vztahující se k nejrůznějším odvětvím spjatým s místem. Vynechat byste neměli ani čtvrť Bastakia Quarter s museum námořního obchodu nebo čtvrť Deira s historickými tržnicemi zaměřenými na zlato a šperky, koření, přírodní parfémy a textilní a řemeslný trh. Nechybí zde ani vždy velmi živý Rybí trh.

Dubaj si přisvojila také označení „město superlativ“. Kromě nejvyšší budovy světa, kterou mimo jiné obsluhují výtahy české výroby (nejvýše položené svého druhu), zde objevíte i nejdelší vlakový systém neřízený lidským faktorem (místní metro), největší obchodní centrum s největší cukrárnou světa (Dubai Mall) anebo nejluxusnější hotel světa (Burj Al Arab). Překvapit by Vás neměly ani klimatizované autobusové zastávky nebo možnost si zalyžovat na kryté sjezdovce. A pokud byste rádi zkusili méně tradiční povrch pro ski či prkno, tak na dunách za městem doporučujeme vyzkoušet sandboarding neboli sjíždení písečných dun. 🙂

Počasí

Během druhého kalendářního měsíce se teploty v dubajském emirátu pohybují mezi 20°a 25 °C, což shledáváme pro návštěvu města naprosto ideálním. Zatímco teplota okolních vod Perského zálivu bývá cca 22°C, což jsou celoroční minima. Ovšem pokud nejste zcela z cukru, tak ani koupačku nevynecháte.

Náhled letenky za 3282 Kč

Dubaj z Budapešti za 3282 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)