Dubaj – Wizzair – 3 914 Kč
3.4.2013

Dubaj – Wizzair – 3 914 Kč

O této nabídce

Wizzair stále zaplňuje prázdné místo po zkrachovalém Malevu a od konce října spouští pravidelnou linku z Budapešti do Dubaje. Zpáteční letenky začínají na 3 914 Kč, příkladem může být odlet 20. listopadu s návratem 27. listopadu. Na cenu dosáhnete, pokud jste členy Discount klubu a poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.  Pokud členy klubu nejste, zaplatíte o 540 Kč více.

POZOR! Do Spojených arabských emirátů je pro občany ČR nutné vízum.

Levný hotel v Emirátech pořídíte již za 408 Kč/os/noc včetně snídaně.

Pro další cestování do ostatních Emirátů doporučujeme půjčit levné vozidlo z naší autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)