Dubaj – Wizzair – 2 381 Kč, odlet z Budapešti
4.3.2014

Dubaj - Wizzair, v květnu a červnu

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová společnost Wizzair nabízí pouze dnes, 4. března, 20 % slevu na lety z Budapešti (BUD) do Dubaje (WDC). Příkladem může být odlet 28. května s návratem 1. června. Na cenu dosáhnete, pokud si vystačíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu u Wizzairu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte. Letenka vás pak vyjde na 2 797 Kč.

Rezervace: na stránce dopravce

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • 5. 5. – 14. 5. (3269 Kč)
  • 11. 5. – 14. 5. (2825 Kč)
  • 9. 5. – 14. 5. (3491 Kč)
  • 25. 5. – 1. 6.
  • 28. 5. – 1. 6. 
  • 30. 5. – 1. 6.

Ubytování v Dubaji

Poměrně kvalitní ubytování za rozumnou cenu doporučujeme v centru Dubaje v tomto hotelu.

TIP: Zajímavým tipem může být ubytování v pětihvězdičkovém Hiltonu v Emirátu Ras al Khaimah za 737 Kč/os/noc!

Nezapomeňte se rovněž podívat do Tajných nabídek, jelikož v Dubaji je spousta luxusních hotelů často za dobrou cenu.

Půjčení automobilu

Ideálním dopravním prostředkem pro návštěvu ostatních Emirátů je levné půjčení automobilu přímo na letišti v Abú Dhabí, kde ho při odletu opět vrátíte.

 [google-map-v3 shortcodeid=“9ce2bd85″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)