Dubaj v prosinci z Prahy od 4 425 Kč
7.11.2018

Dubaj v prosinci z Prahy

4425

O této nabídce

Zaleťte si do Dubaje, do nejznámějšího města Spojených arabských emirátů a jednoho z nejluxusnějších měst na světě. Není třeba se trmácet na některé z okolních letišť, letenky z Prahy vychází od 4 425 Kč. Termínů moc na výběr není, ale kdo to s návštěvou tohoto města myslí vážně, určitě si na něj čas udělá kdykoliv. Výhodou také je, že je v ceně odbavené zavazadlo a to až do 23 kg, takže můžete vzít nákupy v místních obchodních centrech útokem.

Kromě originální moderní architektury, na kterou narazíte v podstatě kdekoliv po městě, určitě stojí za návštěvu i představení fontány u Burj Khalifa, projížďka na velbloudovi nebo čtyřkolce (ne najednou) do nedaleké pouště a v neposlední řadě určitě doporučujeme navštívit například Burj Khalifa Dubai Tower, odkud se vám naskytne dechberoucí pohled na město. Vstupenky do 124. patra vás přijdou na 830 Kč/os.

Nejlevnější termín vychází od 4. 12. – 7. 12. Tento termín můžete rezervovat zde >>

Ubytování

Ubytko klasicky hledejte na stránkách Hotels.com, Bookingu nebo využijte služeb srovnávače Trivago. Zajímavou možností bude i nabídka na serveru AirBnB.

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Docela solidně zde vychází hotel Mark Inn Hotel Deira, kde dvoulůžkový pokoj stojí 750 Kč/os. Přijatelnou cenu dáte i za dvoulůžák v hotelu Rove City Centre, kde se cena pohybuje kolem 920 Kč/osobu.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností. Vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 425 Kč

Dubaj v prosinci z Prahy od 4 425 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)