Dubaj – Ukraine Airlines – 6 902 Kč
24.6.2013

Dubaj – Ukraine Airlines – 6 902 Kč

O této nabídce

Znovu se dostáváme k Ukraine Airlines, které se zřejmě rozhodly, že se do toho pořádně „obují“ :), protože mají k dispozici zpáteční letenky z Prahy do Dubaje za 6 902 Kč. Jedná se o termíny na listopad až únor příštího roku. Příkladem je termín 1.-8. listopadu. Rezervace je nutné uskutečnit nejpozději do 30. června a provedete je v našem vyhledávači.

Ubytování:

Pořídíte např. v termínu 1.-8. listopadu v hotelu*** za 646 Kč/os/noc a nabídka navíc umožňuje vzít si sebou také 2 ratolesti (do 16 let), což znamená, že konečná cena vychází na 323 Kč/os/noc!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubaj{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)