Dubaj – Smartwings – 7 870 Kč
10.1.2014

Dubaj - Smartwings

O této nabídce

Největší český dopravce SmartWings nabízí na celou řadu termínů přímé zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB) za 7870 Kč, včetně 15kg odbaveného zavazadla a občerstvení. Příkladem může být odlet 16. února s návratem 23. února. Letenky naleznete nejlevněji v tomto vyhledávači letenek.

  • Letenky jsou dostupné: od 12. ledna do 30. dubna
  • Rezervace do: Vyprodání
  • Maximální doba pobytu: bez omezení

Další dostupné termíny za tuto cenu

Víza

Pro občany ČR platí stále vízová povinnost – podle našich informací stojí vízum 3950 Kč např. zde.

Ubytování

Zajímavým tipem může být ubytování v pětihvězdičkovém Hiltonu v Emirátu Ras al Khaimah za 737 Kč/os/noc! Nebo si můžete vybrat některý z levných hotelů přímo v Dubaji.
[google-map-v3 shortcodeid=“9f4ad694″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)