Dubaj – Qatar Airways – 5 393 Kč
17.4.2012

Dubaj – Qatar Airways – 5 393 Kč

O této nabídce

Pětihvězdičkový letecký dopravce z Kataru nabízí zajímavou možnost navštívit v jarních měsících Spojené arabské emiráty.  Jako příklad zadejte do vyhledávače odlet z Budapešti s návratem do Vídně na data 1. 5. – 8. 5. (hezky to vychází přes státní svátky v ČR). Jedinou nevýhodou je vízová povinnost pro občany ČR. Letenku je nutné rezervovat do 19. dubna a letenky jsou dostupné od konce dubna až do začátku června.

Ubytování si můžete v Dubaji zvolit z celé řady levných hotelů, z nichž ty nejlevnější začínají na 370 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)