Dubaj – Pegasus – 5 720 Kč
29.5.2013

Dubaj – Pegasus – 5 720 Kč

O této nabídce

Pro cestovatele, plánující hodně dopředu, nabízí Pegasus zpáteční letenky z Vídně do Dubaje za 5720 Kč. Příkladem může být odlet 25. února s návratem 6. března. Letenky rezervujte přímo na stránce aerolinky.  Letenky jsou dostupné od ledna do března.

Víza

Nezapomeňte, že pro občany ČR platí vízová povinnost a za vízum zaplatíte cca 4000 Kč.

Ubytování v Dubaji

Ubytování seženete nejlevněji za 478 Kč/os/noc v tomto hotelu, které je v blízkosti stanice metra. Levné bydlení kousek od Dubaj Creeku v centru města rovněž nabízí tento hotel.

Půjčení auta

Pro cestu do Abú Dhabí, či ostatních emirátů doporučujeme si půjčit vozidlo z autopůjčovny přímo na letišti.


[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)