Dubaj, Omán, Srí Lanka a Zanzibar od 3886 Kč
7.5.2018

Dubaj, Omán, Srí Lanka a Zanzibar

3886

O této nabídce

Pokud se chystáte v průběhu podzimu k moři, rozhodně zpozorněte a podívejte se na dnešní akci společnosti FlyDubai. Tato  aerolinka dnes poskytuje 30 % slevu na několika zajímavých linkách, díky čemuž se můžete podívat do Dubaje, Ománu a dalších ještě exotičtějších zemí už od 3886 Kč.

Nejzajímavější spojení je z Krakova do Dubaje, z Prahy do Ománu, na Zanzibar, na safari do Tanzánie nebo na oblíbenou Srí Lanku. Akci na 30 % slevu má FlyDubai zhruba 2x  – 3x ročně a obvykle se jedná o nejlevnější možnost, jak se do dané destinace důstat (jiné aerolinky se na takto nízkou cenu takřka nikdy nedostanou). 

 • Rezervujte: přímo přes stránky FlyDubai
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o hmotnosti max 7 kg, v některých případech je v ceně také odbavené zavazadlo 20 kg
 • Další sleva: další slevu 5 % z ceny získáte, pokud si u FlyDubai vytvoříte OPEN account
 • Dostupnost: nejlevněji od září do 20. prosince 2018
 • Platnost akce: do 21.5. nebo do vyprodání
 • Příklady rezervací:
  • Krakov – Dubaj za 3886 Kč (mnoho termínů, např. 13. – 20.10.)
  • Praha – Dubaj za 7306 Kč (mnoho termínů, např. 13. – 20.10.)
  • Praha – Muscat (Omán) za 8735 Kč (např. 10. – 20.10.)
  • Praha – Colombo (Srí Lanka) za 10752 Kč (např. 8. – 22.9.)
  • Praha – Zanzibar za 11267 Kč (např. 30.11. – 9.12.)
  • Praha – Kilimandžáro (safari Tanzánie) za 11920 Kč (např. 14. – 25.11.)

Ubytování v Dubaji

Ve všech výše uvedených destinacích si můžete rezervovat ubytování pohodlně a výhodně přes osvědčení booking. Pokud vám bude vycházet noc v Dubaji cestou tam nebo zpět, můžete se ubytovat třeba v tomto hotelu hned naproti letišti.

Pokud vaše cesta směřuje jen do Dubaje, můžeme doporučit 2 varianty ubytování. První z nich (ideálně pro kratší pobyty) je ve čtvrti Deira, která je jednou z tradičnějších a levnějších částí Dubaje, leží nedaleko od letiště a metrem se za chvíli dostanete do centra k Dubai Mallu a Burž Chalífě.

Osobně jsme několikrát vyzkoušeli hotel Lavender nedaleko od stanice metra, kde za ubytování s vynikající snídaní zaplatíte necelých 1000 Kč za os. a noc.

Druhou možností je ubytování u pláže, kde kvůli poměru cena / výkon doporučujeme hotel v Sharjahu. Odsud se dostanete do centra Dubaje cca za hodinku bezplatnou kyvadlovou dopravou, takže toto místo je vhodné pro delší pobyty s např. 2 celodenními návštěvami Dubaje.

My jsme vyzkoušeli Sharjah Premiere Hotel & Resort, který leží jen kousek od pláže a cena je přijatelných 1200 Kč za os. a noc.

Náhled letenky z Krakova do Dubaje za 3886 Kč

Dubaj, Omán, Srí Lanka a Zanzibar od 3886 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)