Dubaj na podzim – 3709 Kč
22.8.2015

Dubaj na podzim

O této nabídce

Zaletět si za teplem do Spojených arabských emirátů můžete s nízkonákladovým Wizzairem. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Dubaje (DWC) pořídíte za 43180 HUF neboli 3709 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 5. listopadu s návratem 12. listopadu. V ceně letenky je malé 10kg kabinové zavazadlo. Připomínáme, že cena platí pro členy Wizzair Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte dva, členství si zakupte, letenka vás potom vyjde na přibližně 4115 Kč.

[highlightbg /]

[singlepic id=656 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Ubytování v části Sharjah nedaleko ve 4* hotelu můžete pořídit od 715 Kč/os. a noc. Pokud byste chtěli být blíže v centru, např. ve čtvrti Deira, ubytování ve 4* hotelu výš vyjde přibližně na 950 Kč/os/noc. Nabídky rovněž můžete porovnat přes srovnávač Trivago.

Půjčení automobilu

Díky velmi levné ceně nafty (9 Kč/litr) můžete projet kompletně celé Emiráty půjčeným autem, mrkněte do srovnávače. Neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché.

Vízum

Do Spojených arabských emirátů vízum turisté již nepotřebují. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)