Dubaj – Aerosvit – 4 359 Kč
2.4.2012

Dubaj – Aerosvit – 4 359 Kč

O této nabídce

Pokud máte rádi opravdu teplo či si jen chcete zaletět zalyžovat do pouště nebo vidět nejvyšší mrakodrap na světě Burj Khalífa, Aerosvit nabízí zpáteční letenky z Prahy za 4 359 Kč. Například na 15. 4. – 24. 4. to najdete v tomto vyhledávači (termíny především v dubnu). Jedinou nevýhodou je nutné vízum.

Ubytování je ve Spojených arabských emirátech na příjemné úrovni – tříhvěhdičkové hotely  začínají na 19€/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubaj{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)