Dubaj a Filipíny v hlavní sezóně za 8189 Kč
29.4.2016

Dubaj a Filipíny v hlavní sezóně

O této nabídce

Cebu Pacific nyní znovu prodává letenky z Dubaje do Manily za velmi zajímavé ceny, takže při nalezení vhodného přípoje do Dubaje je možné pořídit zpáteční letenky na Filipíny za 8189 Kč. Zájemci navíc mohou strávit několik dní cestou tam nebo zpátky v Dubaji a zahrát si beach volejbal na pláži, dívat se třeba celý večer na zpívající fontánu pod Burž Chalífa, nebo vyrazit na nákupy do Dubaj Mallu.

Co na Filipínách?

Na Filipíny jsme před několika měsíci sami vyrazili a byli jsme naprosto ohromeni jejich krásou a nedotčeností turisty. Na každém kroku ale bylo vidět, jak se staví hotely, nové silnice, letiště a další infrastruktura, takže můžeme čekat, že za pár let z Filipín bude nové Thajsko. Kdo tedy chce ještě zažít, že bude na několikakilometrové písečné pláži ležet pod palmami úplně sám, měl by tam vyrazit co nejdříve.

Jak se můžete dočíst na tomto blogu, Filipíny nabízejí daleko více než jen krásné pláže – najdete zde skvělá místa k potápění, dechberoucí přírodní pamatky i příjemné lidi, kteří nám jsou díky křesťanství i mnoha ohledech blíže než další asijské země.
[highlightbg]

  • Rezervace letenek Dubaj – Manila: na stránkách Cebu Pacific
  • Termíny: únor – březen 2017
  • Zavazadlo: jen příruční o rozměrech 56cm x 36cm x 23cm a hmotnosti do 7 kg – v praxi ale lidé cestovali i s velkými krosnami a bez problému prošli
  • Přípoj z ČR a okolí:
    • Katowice  – Dubaj s Wizzairem za 4025 Kč (při členství ve WDC) např. v termínu 18.2. – 7.3. (v ceně jen malé zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm)
    • Praha – Dubaj s Ukrajinskými aerolinkami za 6810 Kč – REZERVACE (lze očekávat, že ještě budou výhodnější nabídky)

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování jsme vždy rezervovali na stránkách Agody, kde to bylo nejlevnější. Vzhledem k tomu, že jsou ubytovací kapacity zatím dost omezené, doporučuji rezervovat ubytování dopředu. Pokud pro Vás není kvalita ubytování tolik důležitá a pojede mimo období čínského nového roku, můžete rezervovat i levnější ubytování na místě.

Jak do Katowic

Do Katowic na letiště můžete jet autem, které zde můžete jakožto držitelé české SPZ s 90% slevou.

Druhou možností je cesta vlakem / autobusem se společností Leo Express, který prodává jízdenky z Prahy do Katowic už za 399 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)