Dovolená ve Středozemí i na ostrovech v Atlantiku od 1946 Kč
9.4.2015

Dovolená ve Středozemí i na ostrovech v Atlantiku

O této nabídce

Německá cestovní agentura ab-in-den-urlaub dnes spustila akci, v rámci které prodává za 10 EUR slevové poukazy na 100 EUR. To znamená, že při koupi dovolené vždy zaplatíte o 90 EUR méně. Těchto slevových poukazů je jen omezené množství a rychle mizí, proto doporučujeme s nákupem příliš neotálet.

V rámci této akce je možné zaletět si z Německa k moři za velmi výhodné ceny začínající na 70 EUR / os., tj. přibližně 1946 Kč. V ceně je navíc často také Zug zum Flug, tedy jízdenka odkudkoliv z Německa na letiště a zpět. Před rezervací si tedy zjistěte, do jaké stanice v Něměcku se z domu nejsnáze dostanete a odsud si rovnou v rámci rezervace objednejte jízdenku na letiště zdarma.

Příklady zájezdů:

Příp. všechny další kombinace naleznete v tomto vyhledávači.

Pokud byste chtěli nějaký lepší hotel, letní termín nebo jinou destinaci, můžete nám dát vědět do komentářů a společně určitě něco najdeme. 😉

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)