Dominikánská republika za 6 350 Kč
14.2.2017

Dominikánská republika

O této nabídce

Pokud Vás již zima nebaví a přemýšlíte o útěku za nekonečným sluncem, písčitými plážemi a teplým mořem, pak byste neměli promeškat současnou nabídku německých L´TURfly. Ti aktuálně nabízí letenky z hesenského Frankfurtu do Dominikánské republikyza skvělých 6 350 Kč. Jedná se o jediný termín v této cenové kategorii a neměli byste příliš dlouho váhat, jelikož za tyto peníze se do Karibiku jen tak nepodíváte! Na sbalení máte ještě „dost času“ – odlet je v pátek!
  • Rezervace: přímo přes stránky L´TURfly
  • Zavazadla: v ceně je odbavené zavazdlo s limitem 20 kg
  • Dostupnost: termín 17. 2. – 6. 3. 2017

Ubytování

Skromné ubytování u pláže pořídíte za 491 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Toužíte-li po luxusnějším hotelovém apartmá, pak mrkněte třeba na tento čtyhvězdový hotel za 1 465 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytovacích kapacit na pobřeží Karibského moře naleznete na dobře známém Bookingu na srovanavači Trivago.

Jak do Frankfurtu?

Ideální variantou, jak se dostat do místa odletu, budou zelené autobusy Flixbus, které jezdí po trase Praha – Frankfurt mnohokrát denně. Jednosměrnou jízdenku seženete už od 629 Kč s příjezdem do centra města. Ovšem můžete se nechat pohodlně odvést až přímo na letiště. V tomto případě se ceny pohybují okolo 1 tisíce Kč / směr v závislosti na trase jízdy.

Náhled letenky z Frankfurtu do Punta Cana za 6 350 Kč

Dominikánská republika za 6 350 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)