Dominikánská republika z Prahy za 11 995 Kč
25.3.2019

Dominikánská republika z Prahy

11 995

O této nabídce

Vysněná dovolená na plážích Dominikánské republiky je zase o něco blíž. Letenky z Prahy do Santo Dominga vás v září vyjdou na 11 995 Kč. V ceně je už odbavené zavazadlo, tudíž nic nebrání tomu, abyste  vyrazili.

Dominikánská republika nabízí kromě krásných kýčovitě tyrkysově-žlutého pobřeží také ale spoustu přírodních i architektonických krás. Za návštěvu stojí například vysoký vodopád El Limon, laguna El Dudu, přírodní areál Damajugua s 27 vodopády a nebo města jako Puerto Plata, Las Terrens nebo Samana.

Super termín vychází například od 29. 8. – 13 .9. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: září – říjen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu doporučujeme se ubytovat v Santo Domingu, než se vydáte na průzkum ostrova. Jednoduché ale levné ubytování nabízí Batey Hotel Boutique, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 470 Kč/os. Ještě levněji vyjde Hotel Santander SD, kde za pokoj pro dva se snídaní dáte 350 Kč/os. Další ubytování už je na vás, kam se vydáte.

Každopádně další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a AirBnB.

Víza

Pro české občany se při vstupu na území Dominikánské republiky neváže žádná vízová povinnost. Ovšem po příletu na mezinárodní letiště si pravděpodobně budete muset zakoupit turistickou kartu za 10 USD, která Váš pobyt posvětí.

Jelikož jsou občas delší přestupy v USA, počítejte s tím, že si budete muset zařídit ESTU.

 

Náhled letenky z Prahy do Santo Dominga za 11 995 Kč

Dominikánská republika z Prahy za 11 995 Kč


Bude se hodit

Praha (PRG)

United Airlines

guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kibalt

Jelikož je mezipřistání v USA, tak jsou zapotřebí víza, ale zase jsou zde dlouhá mezipřistání, tak to vízum využijete k prohlídce města na zpáteční cestě. Dále je nutné počítat s tím, že si vezmete hotel na přespání, protože navazující lety jsou vždy druhý den.

Michal

ESTA stačí ne? Díky

Kuba

vysnena dovolena ve vetru hurikanu, to je super 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)