Dominikánská republika z Prahy za 11 078 Kč
3.1.2017

Dominikánská republika z Prahy

O této nabídce

Pokud Vás nebaví začínající mrazy a rádi byste prchli někam za teplem, pak tu pro Vás máme lehké last minute letenky z Prahy do Dominikánské republiky, konkrétně na letiště Punta Cana. Na tento karibský ostrov se můžete vypravit s německou společností Condor za pěkných 11 078 Kč. Za tuto cenu jste limitováni odletem 16. ledna a vrátit se lze buď za týden nebo si pobyt prodloužit až na týdny tři!
  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Condor
  • Zavazadla: 1 ks odbavené bagáže s limitem 20 kg a 1 ks příručáku s limitem 6 kg
  • Dostupnost: pouze uvedené termíny
  • Termíny:
    • 16. – 23. 1. 2017 za 11 078 Kč
    • 16. 1. – 6. 2. 2017 za 11 078 Kč

Ubytování

V Dominikánské republice narazíte na velkou nabídku převážně hotelového typu ubytování, jehož širokou nabídku naleznete na stránkách Bookingu. Pro vzájemné porovnání cen mezi jednotlivými místy lze použít i srovnavač Trivago. Pokud vám můžeme doporučit vybraná ubytovací zařízení, tak mi bychom volili následující: příjemný a skvěle hodnocený penzion za 961 Kč/os./noc, další volba se nabízí v podobě tohoto sympatického hostelu za 449 Kč/os./noc a pokud si chcete dopřát více luxusu tak vyzkoušejte tento luxusní čtyřhvězdový hotel za 1 211 Kč/os./noc.

Počasí

Co se týče aktuálního stavu atmosféry, bude na konci ledna v Dominikánské republice ideální dovolenkové počasí. Teploty vzduchu by se měly pohybovat mezi 25°C a 30°C, zatímco Karibské moře vás bude lákat ke koupání ve velice příjemné vodě o teplotě 27°C.

Víza

Pro české občany se při vstupu na území Dominikánské republiky neváže žádná vízová povinnost. Ovšem po příletu na mezinárodní letiště si pravděpodobně budete muset zakoupit turistickou kartu za 10 USD, která Váš pobyt posvětí.

Náhled letenky za 11 078 Kč z Prahy do Punta Cana

Dominikánská republika z Prahy za 11 078 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)