Dominikánská republika a Kuba od 5508 Kč
16.1.2017

Dominikánská republika a Kuba

O této nabídce

Jsou chvíle, kdy víte, že levněji už letenky prostě neseženete. Jednou z nich je aktuální nabídka Tuifly, kteří aktuálně nabízejí letenky z Kolína nad Rýnem do Dominikánské republiky a na Kubu už za 5508 Kč. Pokud byste si rádi na pár dní zaletěli někam do tepla prohřát kosti, neváhejte ani minutu. V obou případech je odlet „až“ 19.1., takže ještě budete mít dost času sbalit a zařídit vše potřebné na cestu.
  • Rezervace a termíny:
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg

Ubytování

Punta Cana

Skromnější ubytování u pláže se snídaní můžete pořídit už za 450 Kč na os. a noc.

Luxusnější 4* hotel potom bude stát okolo 2 tis. Kč za os. a noc.

Kuba

Ubytování na Kubě je vždy trochu problém a zvláště přes booking se nevyplatí rezervovat. My máme dobré zkušenosti s hotely sítě Melia, přes které už jsme párkrát ubytování rezervovali. V případě zájmu nám zkuste napsat poptávku do komentářů – často se nám podaří i nějaká malá sleva.

Na Kubě (a hlavně v Havaně) se také dá sehnat celkem slušné ubytování přes Airbnb. Zatím jsme nezkoušeli, ale ceny se nám zdály celkem přijatelné.

Jak do Kolína nad Rýnem

Z Prahy až na letiště do Kolína nad Rýnem se nejpohodlněji a nejlevněji dostanete se společností Flixbus, která prodává zpáteční jízdenky zhruba za 1600 Kč.  Autobusy jezdí několikrát denně, takže si určitě vyberete.

Víza

Před odletem na Kubu si nezapomeňte vyřídit vízum ve formě turistické karty. Cena víza je 750 Kč a na velvyslanectví v Praze Vám jej vystaví na počkání.

Náhled letenky za 5508 Kč Kč z Kolína nad Rýnem do Punta Cana
Dominikánská republika a Kuba od 5508 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)