Dominikána z Mnichova
19.2.2017

Dominikána z Mnichova

O této nabídce

Delta nabízí pěkné letenky do tepla – zkraťte si čekání na léto a uleťte do Dominikány, letenky z Mnichova do Santo Dominga jsou nyní za 11 526 Kč. Termínově například s odletem 14. března a návratem 30. března Rezervuj tento příklad >>

Jaké můžeme čekat počasí? Určitě okolo 26 – 30°C, na koupání to je v Dominikáně prakticky v jakémkoliv období, na konci března můžeme čekat teplotu vody okolo 27°C.

Ubytování

Pokud nepotřebujete nutně bydlet v Santo Domingu na pláži, mrkněte na tenhle jednoduchý hotel (doporučujeme vybrat typ pokoje s vlastní koupelnou). V Dominikáně bychom nebydleli na jednom místě a ostrov prozkoumali východně (La Romana, Punta Cana), tak severně (Puerto Plata).

Jak je to s Vízy

Do Dominikány víza nejsou potřeba, stačí si koupit turistickou kartu po příletu na letišti za 10 USD. Protože poletíte přes USA, je potřeba ESTA a biometrický pas. 

TIP: 19. 2. jsme dostali info, že zavazadla nyní letí až do cílové destinace a není je třeba v USA na tranzitu překládat, info si raději ověřte během check-inu zavazadel.

Jak do Mnichova?

Odlet je obvykle v 10h, doporučujeme vzít buť vlastní automobil nebo autobus Regiojet, který jede přes noc.

Náhled letenky za 11 526 Kč do Santo Dominga

11526.JPG

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)