Dominikána z Mnichova – 11 526 Kč
19.2.2017

Dominikána z Mnichova

O této nabídce

Delta nabízí pěkné letenky do tepla – zkraťte si čekání na léto a uleťte do Dominikány, letenky z Mnichova do Santo Dominga jsou nyní za 11 526 Kč. Termínově například s odletem 14. března a návratem 30. března Rezervuj tento příklad >>

Jaké můžeme čekat počasí? Určitě okolo 26 – 30°C, na koupání to je v Dominikáně prakticky v jakémkoliv období, na konci března můžeme čekat teplotu vody okolo 27°C.

Ubytování

Pokud nepotřebujete nutně bydlet v Santo Domingu na pláži, mrkněte na tenhle jednoduchý hotel (doporučujeme vybrat typ pokoje s vlastní koupelnou). V Dominikáně bychom nebydleli na jednom místě a ostrov prozkoumali východně (La Romana, Punta Cana), tak severně (Puerto Plata).

Jak je to s Vízy

Do Dominikány víza nejsou potřeba, stačí si koupit turistickou kartu po příletu na letišti za 10 USD. Protože poletíte přes USA, je potřeba ESTA a biometrický pas. 

TIP: 19. 2. jsme dostali info, že zavazadla nyní letí až do cílové destinace a není je třeba v USA na tranzitu překládat, info si raději ověřte během check-inu zavazadel.

Jak do Mnichova?

Odlet je obvykle v 10h, doporučujeme vzít buť vlastní automobil nebo autobus Regiojet, který jede přes noc.

Náhled letenky za 11 526 Kč do Santo Dominga

Dominikána z Mnichova - 11 526 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)