Do Španělska na last minute – 2990 Kč
2.9.2016

Španělské pláže na last minute

O této nabídce

Prázdniny skončily a pomalu se chýlí ke konci i sezona last minute zájezdů. To však neznamená, že ani v průběhu září byste nenarazili na možnost zaletět si na dovolenou k moři za sympatickou cenu. Tak třeba již v sobotu se můžete vydat na vyhlášené pláže pobřeží Costa Brava, popřípadě nabrat jižnější kurs a přistát v andalúzské Almeríi a svou dovolenou strávit na Costa Tropical neboli „horkých plážích“. To vše s odlety z Prahy, v případě Almeríe se nabízí i let z Ostravy.

  • Rezervace a termíny:
    • Costa Brava (letiště Girona) z Prahy  3. – 11. 9. za 2990 Kč -> REZERVUJ ZDE
    • Almería z Ostravy 3. – 14. 9. za 2990 Kč -> REZERVUJ ZDE
    • Almería z Prahy 3. – 14. 9. za 2990 Kč -> REZERVUJ ZDE
  • Zavazadla: v ceně 1ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks příručního zavazadla o maximální hmotnosti 5 kg

Ubytování

Pro dovolenou na Costa Bravě se zkuste mrknout třeba na tuto pěknou tříhvězdu se snídaní v ceně, anebo vyzkoušejte takovýto vymazlený čtyřhvězdičkový hotel.

Pokud jste si vybrali pro dovolenou andalúzské pláže na Costa Tropical, pak se podívejte na nabídku tohoto prima hotelu, popřípadě můžete najít pohodu v tomto dobře hodnoceném ubytovacím zařízení.

Počasí

Zatímco na Costa Bravě by se po celý následující týden měly teploty pohybovat okolo příjemných 26 °C, tak v okolí Costa Tropical  by neměli přes den klesat pod 29°C. Nemusíme podotýkat, že to vše za stále slunečného počasí.

Středozemní moře má příjemných 25°C takže s koupačkou určitě počítejte.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)