Do Karibiku na Roatán z Vídně
17.12.2019

Do Karibiku na Roatán z Vídně

12 384

O této nabídce

Vydejte se poznat krásy jednoho z méně známých, ale rozhodně velmi atraktivních ostrovů v Karibiku. Na honduraský ostrov Roatán si můžete zaletět během první půlky následujícího roku z Vídně za 12 384 Kč. V ceně je již odbavené zavazadlo. Dají se najít lety s docela dobrými přestupy, ale také routing se skoro 2 dny strávenými v Houstonu, které můžete využít k poznání tohoto města. Je to čistě na vás.

Na samotném Roatánu zažijete pravou karibskou pohodu. Na své si přijdou jak milovníci slunce a plážového polehávání, tak i vyznavači aktivnější dovolené, kteří se vydají objevit korálové útesy pod mořskou hladinou či si třeba zarybaří. Zajímavým tipem na výlet bude i trip v kajaku na východním pobřeží skrze zdejší mangrovové porosty.

Pohodový termín vychází například od 19. 2. – 2. 3. 2020. Tento termín rezervujte u nás ve vyhledávači  >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:
    • všechny termíny hledejte u nás ve vyhledávači, případně si je můžete rezervovat za 12 806 Kč skrze náš kalendář >>

Ubytování

Jestliže obecně platí, že karibské destinace nepatří mezi ty nejlevnější, tak Roatán je příjemnou výjimkou potvrzující pravidlo. Ceny zde rozhodně nejsou tak vysoké jako na ostatních karibských ostrovech a bez problémů tak seženete velice pěkné a docela levné ubytování v Clarion Suites Roatan at Pineapple Villas ve dvoulůžkovém pokoji za 670 Kč/os. Pokud vám nevadí si trošku připlatit, tak naopak můžeme doporučit Puerta Azul, kde vás velice pěkné ubytování se snídaní pro dva vyjde na 1 600 Kč/os.  

Další alternativy ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, Agoda a případně na AirBnB.

Víza

Pro pobyt v Hondurasu, kam ostrov Roatán geograficky spadá, vízum občané České republiky nepotřebují. Vystačíte si s platným biometrickým pasem. Jelikož Vás na cestě však čeká přestup na území USA, bude nutné si vyřídit elektronickou registraci ESTA. Jak to hravě zvládnout si přečtete v našem článku.

Náhled letenky z Vídně na Roatán za 12 384 Kč

Do Karibiku na Roatán z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)