Dillí z Prahy za 11290 Kč
24.9.2016

Dillí pohodlně z Prahy

O této nabídce

Nikde jinde na světě nepotkáte stovky krav pobíhat po centru velkoměsta, nepotkáte doslova na každém kroku žebráky a pravděpodobně ani nikde jinde se vás nebudou nikde snažit tak podvést jako tady. Všechno to ale dalece vyvažuje síla místní kultuty, která vás už po příletu doslova pohltí, jedny k nejkrásnějších památek na světě v čele s Taj Mahálem a výborná indická kuchyně.

Právě do Dillí, hlavního města i geografického centra Indie se nyní můžete pohodlně dostat po celou hlavní sezónu z Prahy už za 11290 Kč. Lety jsou operovány s velmi sympatickým Finnairem, který vás svým srvisem zaručeně nezklame.

Pokud hledáte nějakou inspiraci, můžete si přečíst náš cestopis a třeba se vypravit po našich stopách. Jirkovi se Indie tolik nelíbila, ale dle mého názoru to byla cesta naprosto výborná: 🙂

Ubytování

Ubytování jsme v Indii rezervovali střídavě na
bookingu a na
Agodě, protože v každém případě vycházelo levněji něco jiného. V Indii i luxusní ubytování rezervujete velmi levně, takže z vlastní zkušenosti doporučujeme si alespoň jednou za několik dní dopřát něco lepšího a srovnat se po náročné cestě.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)