Dillí, New York i Toronto z Prahy od 6 526 Kč
21.9.2018

Dillí, New York i Toronto z Prahy

6526

O této nabídce

Dnešní parádní akce ukrajinských aerolinek můžete kromě výletu z Prahy do Bangkoku za 6 718 Kč využít i k návštěvě dalších zajímavých destinací. Při odletu z Prahy se nabízí třeba indické Dillí za 6 526 Kč, kanadské Toronto za 6 632 Kč nebo ikonický New York za 6 705 Kč. Každá destinace je dostupná jen ve velmi omezeném cestovním obodobí a akce na zmíněné letenky platí jen do konce víkendu nebo do jejich vyprodání. Hlavní výhodou je kromě ceny i fakt,i že v základní ceně máte i 2 ks odbavených zavazadel. Jen při letech do Severní Ameriky je nutné počítat s dlouhými přestupy v Kyjevě, kde bude třeba strávit noc v obou dvou směrech. Co však leckdo může naopak ocenit…

Tak se nerozmýšlejte moc dlouho neb kdo zaváhá, ten neletí!

 • Rezervujte:   přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + klasický příručák
 • Dostupnost:
  • Dillí: 1. – 20. 4. 2019
  • New York: 8. – 22. 2. 2019
  • ​​​​​​​Toronto: 13. – 31. 1. 2019
 • ​​​​​​​​​​​​​​Platnost akce: do neděle 23. září 2018
 • Termíny:
 • Tip:  Nezapomeňte na povinný online check-in. Poplatek na letišti činí 15 EUR.

Ubytování

Zajímavou nabídku pěkných hotelů naleznete na stránkách  Hotels.com.  K hledání bydla však můžete i klasický  Booking  či v JV Asie lépe vycházející  Agodu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Pokud se vydáte do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

A jestliže zamíříte do Indie bude opět nezbytné zařízení elektronické registrace Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 6 526 Kč

Náhled letenky z Prahy do Toronta za 6 632 Kč

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 6 705 KčSubscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)