Dillí – Indie – Saudi Arabian Airlines – 8500 Kč
14.5.2013

Dillí – Indie – Saudi Arabian Airlines – 8500 Kč

O této nabídce

Po včerejším Istanbulu pro Vás máme další tip na strávení vánočních prázdnin (případně na jinou dovolenou v prosinci a lednu 2014). Hahn Air nabízí letenky z Milána do Dillí za 8500 Kč prakticky na celé toto období s tím, že podmínkou je odlet v pondělí nebo ve středu a návrat v úterý nebo v pátek. Letenky bez poplatku si můžete rezervovat v našem vyhledávači. Příkladem může být termín 23./25.12. – 3.1./7.1.

Jak do Milána:
Z Prahy operuje hlavní milánské letiště Easyjet, Airone a ČSA, případně můžete letět na vedlejší letiště v Bergamu s Wizzairem či s Ryanairem z Brna.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dilli{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)