Dilí/Bombaj – Turkish Airlines – 11 717 Kč
27.4.2012

Dilí/Bombaj – Turkish Airlines – 11 717 Kč

O této nabídce

Uvažujete-li v červnu o výletu napříč Indií ze severu na jih, alternativou k tarifům Aerosvitu mohou být Turkish Airlines, které patří podle uznávaného hodnocení Skytrax mezi současně nejlepší aerolinku Evropy. Odlet z Budapešti 18. 6. do Dilí s návratem z Bombaje 3. 7. do Mnichova vás vyjde na 11 717 Kč. Ve vyhledávači nezapomeňte zadat Návrat z jiného města.

Pokud trváte na odletu z Prahy (s návratem do Prahy), pak rovněž na 18. 6. – 3. 7.  pořídíte letenku za 12 832 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“false“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj{}1-default.png|New Delhi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)