Dhaka – Bangladéš – 12569 Kč
21.10.2014

Dhaka - Bangladéš

O této nabídce

Už jste někdy byli v nejhezčím státě na světě? Pokud ne, můžete využít výhodného tarifu Turkish Airlines, kteří prodávají zpáteční letenky do země, kde se všem lidem líbí tak, že jich zde žije na km čtverečný vůbec nejvíc na celém světě – Bangladéše. Letenky jsou dostupné s odletem z Milána v mnoha termínech v listopadu a prosinci tohoto roku, tedy po konci monzunových dešťů, které zde trvají od května do října. Bangladéš je mimo jiné známý také svými mangrovníkovými lesy, kde jsou jedním z mála posledních míst, kde je možné spatřit bengálského tygra ve volné přírodě.

Termíny:

Jak do Milána:

Do Milána se nejlevněji dostanete z Prahy s easyjetem (letiště Malpensa) nebo Wizzairem (letiště Bergamo). Cena letenek začíná zhruba na 740 Kč pro členy Wizzair clubu, pro ostatní těsně nad 1 tis. Kč. Ještě levněji lze letenky sehnat s odletem z Katowic se společnosti Wizzair.

[google-map-v3 shortcodeid=“96069723″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dhaka, Bangladesh{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)