Denver a Las Vegas z Berlína od 9 453 Kč
20.6.2018

Denver a Las Vegas z Berlína

9453

O této nabídce

Ve státě Colorado na úpatí Skalistých hor se nachází město Denver. A právě s nabídkou zajímavých letenek do tohoto největšího města v celé oblasti přichází aerolinky z aliance One World, když zveřejnily tarify na lince z Berlína do Denveru s cenovkou 9 954 Kč. Plusem jsou rychlé přestupy v Londýně v obou dvou směrech. zatímco nedostatkem pak absence odbaveného zavazadla (to si lze vzít s sebou za poplatek 50 € / ks / směr). Na druhou stranu je k dispozici dostatek termínů, že si vybere prostě každý, koho tato část Spojených států amerických láká! Ať již fanoušek hokejistů Avalanche či milovník přírody a národních parků, kterými se to na středozápadě jen hemží…

Tak se vydej do coloradského Denveru třeba v termínu od 25. září do 8 října za 9 954 Kč >> REZERVUJ ZDE anebo si nakombinuj parádní roadtrip po západě USA a nakup open-jaw letenky s příletem do Denveru a odletem z „města hazardu“ – Las Vegas. V tomto případě vyjde combo na úplně totožnou částku – 9 954 Kč a tom je vskutku paráda. Open-jaw letenky >> REZERVUJ ZDE a pokud byste rádi jen právě do Nevady, tak zpáteční letenky z Berlína do Las Vegas vás vyjdou na ještě lepších 9 453 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 
  • Dostupnost: září 2018 – leden 2019
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Tip: Open-jaw letenky si namíchej na základě termínů v našich kalendářích.
  • Tip II: Dejte si pozor při vybírání spojů do Las Vegas, neb v Londýně je při cestě za oceán často nutná změna letiště z Heathrow na Gatwick.

Ubytování

Přímo v hlavním městě státu Colorado bychom nalezli zázemí v tomto solidním B&B za 916 Kč/os./noc včetně snídaně anebo si vyberte tento tříhvězdový apartmán za 1 376 Kč/os./noc. Další nabídky střechy nad hlavou nejenom v Coloradu, ale i okolních státech hledejte na kalsickém Bookingu či použijte srovnavače služeb Trivago. Možností bude i mrknutí na server AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Abyste celý čas dovolené nestrávili pouze v Denveru a jeho blízkém okolí, ale mohli podniknout trip do sousedního Utahu nebo dokonce až do Kalifornie, tak se určitě vyplatí míti půjčenou káru. Mrkněte se do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.
Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Náhled letenky z Berlína do Denveru za 9 954 Kč

Náhled letenky z Berlína do Las Vegas za 9 453 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)