Dalaman – Travel Service – 1767 Kč
24.5.2012

Dalaman – Travel Service – 1767 Kč

O této nabídce

Jestliže se chcete jet někam vykoupat, a to pokud možno okamžitě, můžete využít last momentu Travel Service, se kterým můžete letět do jižního Turecka za 1767 Kč, a to v termínu 26.5. – 2.6. s odletem z polské Poznaně.

Ubytování u moře v Turecku není drahé a dvoulůžkový pokoj v hotelu kousek od moře se soukromou pláží Vás vyjde jenom na 2065 Kč za celý týden!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dalaman{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)