Dakar – Senegal – Iberia – 10 671 Kč
14.6.2013

Dakar – Senegal – Iberia – 10 671 Kč

O této nabídce

S Iberií se můžete vydat do proslulého hlavního města Senegalu – Dakaru. Dostupné jsou zpáteční letenky s odlety z Milána a návraty jsou do různých evropských měst. Na trase je jedno mezipřistání v Madridu. Jako příklad jsme vybrali let, kterým na zpáteční cestě přiletíte na pražské letiště.

Letenky jsou k dispozici do konce června a rezervace provedete přes tento vyhledávač

Některé termíny:

10.-21.10., 13.-21.10., 15.-26.10., 17.-23.10

Ubytování:

Ubytování lze pořídit např. v tomto hotelu*** v termínu 10.-21.10. za 504 Kč/os/noc a to včetně snídaně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dakar{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)