Curacao z německých letišť od 10 998 Kč
2.10.2018

Curacao z německých letišť

CZK

O této nabídce

I další dnešní akce nás zavede do vod Karibiku. Tentokráte nám v síti uvízly akční letenky na nizozemský ostrov Curacao ležící až téměř u jihoamerických břehů (přibližně 65 km od pobřeží Venezuely). Ceny zpátečních letenek kolem 11 tisíc Kč jsou velmi zajímavé, zejména přihlédneme-li k faktu, že si sami můžete zvolit nejvhodnější místo odletu. Nabízí se hned čtveřice blízkých německých měst – Berlín, Drážďany, Mnichov a Norimberk. Nezapomínejme však na to, že základní tarify nizozemského dopravce KLM  v poslední době neobsahují odbavené zavazadlo. Vystačit si proto bude třeba s příručákem, na druhou stranu vše co budete v jižním Karibiku potřebovat, to by se vám do něj mělo v pohodě vejít…

A proč se vydat právě na Curacao? Kromě slunečních paprsků je hlavním lákadlem bohatý podmořský život, který ocení nejen příznivci potápění, ale i vyznavači šnorchlování. A v okolních průzračných vodách Karibského moře se rád vykoupe přeci každý! Tak si na parádní dovolenou zaleťte taky – třeba z Berlína s parádními přestupy za 10 998 Kč v termínu 18. – 28. 1. >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Po příletu na na ostrov bychom nalezli zázemí v tomto pohodovém tříhvězdovém hotelu za 1 247 Kč/os./noc. Další možností jsou pak tyto pěkné apartmány na jižním pobřeží za 1 073 Kč/os./noc. Kdo by rád za ubytovacích služnách něco ušetřil, ten se spokojí s tímto jednoduchým dvouhvězdovým hotelem za 537 Kč/os./noc. Další nabídku bydel hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. 

Víza

Před cestou nemusíte víza řešit, obdržíte je zdarma po příletu na letiště. Kromě platného cestovního pasu byste měli disponovat i předem booklým ubytkem.

Náhled letenky z Berlína na Curacao za 10 998 Kč

Curacao z německých letišť od 10 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)