ČSA/Etihad – Colombo (Srí Lanka) – 11 872 Kč
9.5.2012

ČSA/Etihad – Colombo (Srí Lanka) – 11 872 Kč

O této nabídce

Plánujete-li výlet v nejbližší době na Srí Lanku, můžete využít spolupráce Českých aerolinií a Etihadu, čtyřhvězdičkového dopravce Spojených arabských emirátů. Letenky jsou dostupné od května do srpna, jako příklad udáváme odlet 17. června s návratem  3. července. Letenky naleznete v tomto kalendáři.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo, Sri lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)