ČSA nakupuje nové Airbusy A320neo
29.3.2016

ČSA nakupuje nové Airbusy A320neo

O této nabídce

ČSA rozšíří svou flotilu o nová moderní letadla Airbus A320 neo, která budou od roku 2019 postupně nahrazovat v současnosti používaná letadla Airbus A319. Nová letadla nejen přispějí k modernizaci zastarávající flotily ČSA, ale ve srovnání s těmi současnými také nabídnou více míst k sezení. Dle smlouvy, která byla mezi ČSA a Airbusem podepsána dnes dopoledne, bude ČSA v letech 2019 – 2021 dodáno celkem 7 těchto nových strojů.

Dle vyjádření předsedy představenstva Českých aerolinií, Jozefa Sinčáka, je nová smlouva dalším milníkem v probíhající restrukturalizaci ČSA.

Nezbývá než doufat, že podobných zpráv budeme v blízké budoucnosti dostávat čím dál víc. 🙂

 

 

 


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
broier

nějak nevím ale pokud budou nabízet stejné služby a ceny jako doposut tak ikyž mají nová letadla nebudou mezi pro mě přijatelnými aerolinkami….

Petr

S tím Souhlasím. Jsem z Plzně a preferuji letět z Mnichova, protože letenky jsou zde nesrovnatelně levnější i za cenu dopravy autem na letiště.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)