Corfu – Ryanair – 87 Kč
13.3.2013

Corfu – Ryanair – 87 Kč

O této nabídce

Ryanair nabízí za pár korun výlet na řecký ostrov Corfu. Zpáteční letenku pořídíte již za 87 Kč, pokud ji rezervujete na této stránce  s Promokódem PRIMAVERA15. Příkladem může být odlet z Frankfurtu Hahnu 9. dubna s návratem 16. dubna. Termíny jsou dostupné až do konce dubna.

Další dostupný termín: 23. – 30. dubna

 

Velmi kvalitní hotel 5 minut od pláže pořídíte již za 294 Kč/os/noc.

A pokud byste chtěli prozkoumat ostrov, doporučujeme vozidlo z naší autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Corfu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)